Dodaj prośbę

Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

2 698 odpowiedzi na „Dodaj prośbę

 1. Grażyna mówi:

  Ojcze Wenanty proszę o dobrego męża dla córki i dobrą żone dla syna. Proszę wyproś błogosławieństwo i radość dla mojej rodziny.

 2. Proszę pomóż mówi:

  Ojcze Wenanty, jestem bez nadziei że mnie wysłuchasz, wiesz że zostałam niesłusznie pomowiona i nie mogę nic zrobić, żeby to zmienić, błagam Ty mi zechciej pomoc, ratuj!

 3. Teresa mówi:

  O Wenanty prosze o wstawiennictwo i pomoc w dochodzeniu Marcina do zdrowia i aby wszystkie problemy z ktorymi sie boryka mogly pojsc w zapomnienie

 4. Monika mówi:

  Ojcze Wenanty proszę Cię o dobrego męża rozwiązanie trudnych spraw dziękuję za opiekę i pomoc

 5. Monika mówi:

  Dziękuję Ojcze Wenanty za laski proszę o rozwiązanie trudnych spraw finansowych sprzedaż domu spłatę długów i pomoc w całym życiu

 6. Renata mówi:

  Ojcze Wenanty.Proszę o bezpieczną podróż i pobyt u rodziny.Juz 2 dni czekamy na naprawe auta .proszę pomóż, abysmy mogli z Bogiem kontynuować podroz w spokoju i harmonii.dziękuję

 7. Sabina mówi:

  Ojcze Wenanty prosze Cię o Twoje wstawiennictwo za nami. Upraszaj nam dobre zdrowie ,wyleczenie z chorób , oraz pokój i rozwiązanie trudnych spraw. Bądź pozdrowiony ojcze Wenanty. Prosi Sabina.

 8. Kamil mówi:

  Ojcze Wenanty, powierzam Twemu wstawiennictwu z prośbą o Bożą interwencję, całe moje życie, moje długi, moją biedę, zbliżającą się chyba bezdomność. Powierzam Twemu wstawiennictwu moje życie duchowe. Proszę, błagam o Bożą interwencję. AMEN.

 9. Joanna mówi:

  O.Wenanty za Twoim wstawiennictwem proszę o błogosławieństwo finansowe dla mojej rodziny i udany urlop

 10. Beata mówi:

  Ojcze Wenanty błagam pomóż proszę o nową stała błogosławiona pracę, o wyjście z długów, abym mogła spełnić swoje plany i marzenia

 11. Ala mówi:

  Ojcze Wenanty bardzo proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie naszej firmy żeby przynosiła dochody dzięki którym będziemy mogli opłacić wszystkie rachunki oraz spłacić wszystkie zobowiązania finansowe i żebyśmy mieli zysk który pozwoli nam godnie żyć i rozwijać firmę. Prosimy również o mieszkanie dla naszej rodziny żeby było ładne i wyremontowane gdzie będziemy się dobrze czuć. Proszę o spłatę wszystkich długów naszych rodzin.

 12. Marian mówi:

  Ojcze Wenanty bardzo proszę o pomoc !!! Moja zona Stanisława jest bardzo chora nie może chodzić .Z powodu raka nawet ustać prawa strona jest bezwładna ledwo porusza się o kulach .Już ponad dwa lata trwa w cierpieniach. Jedyna nadzieja to modlitwa i nowenna jaką odmawia ale nic nie pomaga .Mi wymodliła zdrowie a ja nie umie tak się modlić Jedynie Bóg Ojciec może zmniejszyć odrobinę jej cierpienia . Proszę o Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.Z rozpatrzony mąż Marian.

 13. Piotr mówi:

  Czcigodny Ojcze Wenanty, dziękuję, że intencja, aby moje aplikacje w sprawie pracy nie pozostały bez odzewu została wysłuchana. Teraz proszę Cię z całego serca, wstawiaj się za mną u Jezusa i Naszej Matki Maryi, abym przeszedł pomyślnie wtorkową rozmowę kwalifikacyjną i dostał upragnioną pracę, jeśli jest ona zgodna z wola Bożą i to miejsce jest da mnie odpowiednie.

 14. Maria mówi:

  O.Wenanty wytrwale kołaczę do drzwi i pokornie proszę o cud cudów.Jestem jak ten šlepiec,który woła Pana Jezusa.Woła coraz głośniej mimo,że apostołowie uciszszają go. “Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną!.” Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny o cud cudów. Ojcze nasz…Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…Amen.

 15. irena mówi:

  ojcze Wenanty prosze o dobrego meza dla dominiki.i prosze o dokonczenie studiow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.