Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 2 192 komentarzy

 1. Ojcze Wenanty proszę uproś u Boga dar wiary nadziei i miłości dla Macieja. Jezu Ufam Tobie.

 2. Ojcze Wenanty proszę wybłagaj u Boga dar wiary nadziei i miłości dla syna. . Proszę o dar zdrowia psychicznego dla niego.

 3. Ojcze Wenanty,proszę o uzdrowienie moich płuc i oskrzeli.

 4. Czcigodny Ojcze Wenanty, wierząc że siła Twej modlitwy ma międzynarodowy zasięg, proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa, za pośrednictwem Matki Boskiej Pacławskiej, w intencji zdrowia dla Juli Sanchez (z Manizales – Kolumbia)

 5. Bardzo proszę Ojca Wenantego Katrzyńca o cud wyjścia z wszystkich długów, z powodów życiowych sprawa beznadziejna. Jedyna nadzieja w Ojcu Wenantym. i przywróceniem świadczeń na córkę niepełnosprawną , ratowanie rodziny dobrych wierzących mężów dla córek Jadzi, Agnieszki i Karoliny życie sakramentalne.

 6. Ojcze Wenanty błagam Cię o pomoc w problemach finansowych .

 7. Ojcze Wenanty, proszę Cię o wstawiennictwo za moją rodzinę w tej trudnej sytuacji ,proszę pomóż mi i błogosław moim bliskim.

 8. Ojcze Wenanty proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę zdrowia dla mojego syna, który ma nowotwór nieuleczany a jest bardzo młody i ma rodzinę.

 9. Ojcze Wenanty, miej w opiece Agatkę.

 10. Ojcze Wenanty, jestem w rozpaczy, ratuj nas i wypraszaj potrzebne łaski. Dopomóż spłacić długi, odzyskać utracone pieniądze i prowadź nas ku zbawieniu w Jezusie Chrystusie.

 11. Ojcze Wenanty proszę pomóż moim dzieciom.

 12. Ojcze Wenanty, proszę Cię za pewną matkę, która nie ma miłości i cierpliwości do swojego dziecka i za to biedne dziecko.

 13. Ojcze Wenanty prosze o wstawiennictwo za mna kolejny raz blagam cie dopomoz mi w problemach fiansowych prosze rowniez abym znalazla lepsza prace lepiej platnom i w gronie dobrych ludzi

 14. Ojcze Wenanty proszę pomóż nam spłacić wszystkie długi bo inaczej nasza 6 osobowa rodzina będzie miała poważne kłopoty ,które mogą ja rozbić .Pomóż jak już pomogłeś nam z mieszkaniem ,że znalazło się do wynajęcia i mamy z 4 dziećmi gdzie mieszkać . Błagam cię ojcze Agnieszka spod Warszawy

 15. Ojcze Wenanty, proszę Cię w intencji Elizy o wszelkie błogosławieństwo dla Niej, o dar Bożej pracy i o dar Bożego Męża dla Niej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu