Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 1 573 komentarzy

 1. Pozdrawiam serdecznie ciebie ojcze Wenanty katarzyncu pozdrawiam sw Józefa ojca Pio Jana Pawła II matkę Boża Kalwaryjska sw Michała archaniola swoje zmartwienia swoje kłopoty swoje dzieci mojego męża i moich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wrogów moja przyjaciolke jej tare dziecko i wszystko co jej zosrawiam na twoim grobie daj radosc zycia daj uśmiech daj miłość rozwiąż To wszystko zabierz strach lek i obawę…pomóż mi ojcze Wenanty jade pracować a ty czuwaj i badz ze mną

 2. Ojcze Wenanty, proszę o pomoc dla synów w rozwiązaniu trudnej sytuacji zawodowej.

 3. Proszę Cię gorąco O.Wenanty aby moje córki Katarzyna i Magdalena, za Twoim wstawiennictwem znalazły pracę na utrzymanie swoich domów i potrzeby dzieci. Powierzam Ci ich wstawiaj się za nimi w trakcie poszukiwania pracy. Amen.

 4. Ojcze Wenanty proszę za Twoim wstawiennictwem u Boga uproś o mądrość dla syna Pawła i Michała aby wypełniła się w nich wola Boża i nawrócenie Pawła , a dla nas rodziców o wyjście z kłopotów finansowych.Aby dłużnicy zwrócili duża kwotę za pracę mężowi i synowi . Bóg zapłać.

 5. Proszę Cię O.Wenanty o oddalenie od mojego syna złych ludzi a zwłaszcza dziewczyny która ma złe zamiary.Prosze ratuj go i wymódl dla niego potrzebne łaski.Błagam ratuj go

 6. Ojcze Wenanty błagam o dar nawrócenia dla syna. prosze o zdrowie fizyczne i psychiczne dla niegp

 7. Prosze o pomoc wyrwania sie a problemow finansowych I zdrowie dla calej rodziny prace dla meza zgodnie z jego wyksztalceniem i zjednoczeniem calej rodziny

 8. Błagam o pomoc.

 9. Proszę za Twoim Ojcze Wenanty wstawiennictwem u Jezusa Chrystusa, Pana naszego o pomoc w spłacie długów. Twoja czcicielka.

 10. O. Wenanty dziękuję za szczęśliwą operację mojego taty Jana, oby nic złego już nie wyszło. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla niego. Jutro mama Danuta idzie do szpitala, w środę będzie miała operację. Proszę o pomyślny przebieg operacji i uzdrowienie dla niej. Jezu Ty się tym zajmij. Ufam Tobie Jezu.

 11. Proszę o pomoc w moich problemach

 12. Proszę za Twoim Ojcze Wenanty wstawiennictwem o łaskę wyrwania z moich licznych zadłużeń i zobowiązań. Proszę także o łaskę wolności, uwolnienia się z toksycznej relacji, która ściąga mnie w dół i sprawia, że nic a nic odłożyć nie mogę. Przez moje problemy, w tym zadłużenie utraciłem relacje z moją matką. Proszę Cię Ojcze o wolność od długów, od toksycznych ludzi, od kłótni rodzinnych.

 13. Oddaję Tobie pod opiekę moje małżeństwo i kolejne utracone dziecko.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu