Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 2 187 komentarzy

 1. Ojcze Wenanty, proszę Cię w intencji Janiny i Aleksandra.

 2. Ojcze Wenanty prosze Cie o wstawienictwo wintencji zdrowia dla Joli cierpi na silna nerwice inie slyszy na prawe ucho ,prosze cie o poprawe sytuacji finansowej ktora cierpi z powodu ze nie moze podjac prae z choroby,oraz dla meza Roberta ktory zostal w platany w dlugi finansowe przez swego brata naciagna pieniadze w urzadzie skarbowym prosze cie o zdanie egzaminow dla moich dzieci.

 3. Ojcze Wenanty, proszę Cię w intencji, abym wyszła z matni.

 4. Ojcze Wenanty,
  proszę o pomoc, bym zaliczył rok na studiach magisterskich.

 5. Ojcze Wenanty proszę Cię o pomoc podczas poniedziałkowej rozmowy kwalifikacyjnej

 6. Ojcze Wenanty ponownie proszę Cię o wstawiennictwo w intencji poprawy mojej sytuacji finansowej.Twoja czcicielka.

 7. Czcigodny Ojcze Wenanty,
  proszę Cię o wstawiennictwo, abym otrzymał pracę. By wtorkowa rozmowa kwalifikacyjna zakończyła się sukcesem, bo na tej właśnie pracy najbardziej mi zależy. Błagam, wstawiaj się w moich intencjach u Jezusa i naszej matki Maryi. Pamiętam o tym co obiecałem i słowa dotrzymam. Dziękuję za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo.

 8. Ojcze Wenanty prosze cie o wstawiennictwo do Matki Bozej i Jezusa Miłosiernego w intencji pracy o ktora sie ubiega Magdalena o zdrowie i opieke na kazdy dzien zycia chrzescijanska rodzine

 9. Ojcze Wenanty proszę wstawiaj się u Matki Bożej za nami. Za syna o zdrowie, nawrócenie i uleczenie z alkoholizmu i lęków.O ułożenie życia osobistego dla niego. Za córkę o zdrowie dla niej i dziecka. Za ojca tego dziecka o całkowite uleczenie. O poukładanie wszystkich spraw.O zgodę i wzajemne zrozumienie.

 10. OJCZE WENANTY prroszę o łaskę zdrowia i pomoc finansową,Pomóz proszę w remoncie domu.Opiekój się mną każdego dnia

 11. Ojcze Wenanty Katarzyńcu ty znasz moje pragnienia serca ty wszystko widzisz i wiesz nie musze opisywać ..zebrze twojej pomocy bo sobie nie dam rady.kazdy moj dzień taki sam zmartwienia i ciągle problemy .boje sie lekam.trworze ratuj mnie Panie Jezu w trójcy jedyny prawdziwy Boże wszechmogący ty możesz wszystko ratuj mnie poslij aniołów z nieba niech wyjda na przeciw moim kłopotom .sw Józefie sw ojcze Pio sw Rito matko Boża Kalwaryjska wez mnie pod swoj matczyny płaszcz .Jezu ty się tym zajmij

 12. Ojcze Wenanty ponownie proszę Cię o wstawiennictwo w intencji zdrowia, dla mojego siostrzeńca, również o poprawę jego syyuacji finansowej. Proszę także o zdrowie dla mojej najbliższej rodziny, poprawę mojej sytuacji finansowej, nawrócenie się do Boga mojego męża i córki.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu