Dodaj prośbę

Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

2 646 odpowiedzi na „Dodaj prośbę

 1. Ewa mówi:

  Ojcze Wenanty prosze spraw,by Duch. Sw.natchnął Macieja,by juz zaprzestał hazardu.Aby miał pozytywne myślenie i się nie poddawal.Jezu ufam Tobie.

 2. Jola mówi:

  Ojcze Wanenty proszę o szybką pomoc, o dużą wygraną lub zdobycie środków na spłatę zadłużenia, o dobrą pracę na miejscu bez dojazdów po sto km dziennie. Środki te są tez pilnie potrzebne pewnemu księdzu na remont kościoła i organów. Proszę o siły i zdrowie dla naszej rodziny, bo już nie dajemy rady to wszystko nas przygniata. Ojcze Ty wiesz jak wyjść z tych kłopotów błagam o Twoją pomoc i wstawiennictwo.

 3. Irena mówi:

  Czcigodny ojcze Wenanty,wejrzyj łaskawie na moją córkę i dzieci uproś zdrowie dla niej,daj inną pracę mojemu zięciowi,aby nie nocował poza domem i nie brał udziału w tych “konferencjach”.

 4. Prosba mówi:

  Ojcze Wenanty Katarzyńcu dziękuję ci za dzień i proszę o spokojna noc dziękuję ci za twoja opiekę prosze cie pomóż mi w tych problemach i spraw aby moje kochane dziecko nawrócilo sie do Boga ojca wszechmogącego i tobie oddaje wszystko co mam w sercu swoim i BŁAGAM o trzeźwość dla wuja i zdrowie dla moich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wrogów.dla wszystkich kocham Cię ogromnie ojcze Wenanty Katarzyńcu

 5. Grażyna mówi:

  Ojcze Wenanty proszę pomóż nam poukładać wszystkie sprawy. Proszę o nawrócenie syna i uzdrowienie z nałogów. Proszę o zdrowie dla córki i jej dziecka oraz o miłość, zgodę i wzajemne zrozumienie dla niej i przyszłego zięcia.

 6. Agnieszka mówi:

  Ojcze Wenanty proszę o pomoc w zdobyciu środków na urządzenie domu dla mojej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.