Dodaj swoją prośbę za wstawiennictwem sługi Bożego ojca Wenantego:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 2 187 komentarzy

 1. Drogi Ojcze Wenanty, proszę pomóż mojej Mamie uwolnić się z nałogu palenia papierosów.

 2. Ojcze Wenanty proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego,o nawrócenie Konrada, uwolnienie go od nałogów, długów i złych kontaktów.Proszę Cie o pracę dla niego i ukojenie zranionego serca.

 3. Przez Niepokalane Serce Maryi, proszę Cię o. Wenanty o cud uzdrowienia mnie z raka złośliwego z przerzutami. Niech Bóg będzie uwielbiony i błogosławiony w Maryji i wszystkich Świętych. Ja zobowiązuję się głosić chwałę Bożą mówiąc o Tobie O. Wenanty i Słodkim sercu Mateczki

 4. Ojcze Wenanty proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego w sprawie sprzedaży działki i spłaty wszystkich długów. Twoja czcicielka

 5. Czcigodny Ojcze Wenanty proszę pomóż mi i moim bliskim poukładać wszystkie sprawy. Proszę o zdrowie, trzeźwość, pokój i radość w rodzinie Proszę o zgodę i miłość a przede wszystkim o zaufanie Bogu.

 6. Drogi Ojcze Wenanty ! proszę Cię o pomoc w moich kłopotach finansowych .
  Aby wszystko się ułożyło.

 7. o łaskę zdrowia dla syna i TWOJĄ pomoc w nauce dla niego.

 8. O. WENANTY proszę CIĘ o Twoje wstawiennictwo za moim synem Adrianem, aby BÓG miłosierny uwolnił do od depresji. by poczuł pokój myśli i serca.

 9. Ojcze Wenanty proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego,o dobrą pracę dla mnie dającą mi satysfakcję i godziwe wynagrodzenie.
  Jezu Ufamy Tobie.
  Bóg zapłać za modlitwę.
  Rafał

 10. Ojcze Wenanty ratuj uwolnij mnie od długów w jakie wpadłam . Pomóż uzyskać szybko pieniądze na spłatę Ty wiesz jak mi ciężko Ratuj bo tonę chroń od najgorszego Wstaw się za mną u Pana Boga błagam.

 11. Ojcze Wenanty,
  Bardzo proszę Cię o pomoc w zdaniu dzisiejszego trudnego egzaminu pisemnego.
  Bez Ciebie nie dam rady.
  Pomóż mi też w innych egzaminach i zaliczeniach.
  Błagam, bądź ze mną.

 12. Drogi Ojcze błagam Cię proszę
  Pomóż mi wysłuchaj mej prośby mojej modlitwy o którą proszę wyciągnij mnie z długów kredytowych dopomóż mi pokonać wygrzebać się z tego bałaganu nie mam pracy ani pieniędzy żeby płacić rachunki i żyć jest tak ciężko mi na mej duszy co dziennie płaczę modlę się i proszęąc Cię o wyjście z mojej nędznej sytuacji pomoóż mi zdobyć grosz abym wygrzebała się z tej mojej biednej sytuacji
  O Wenanty proszę o łaskę Cudu
  Nie mam męża zmarł a tak ciężko samemu podołać i dźwigać ten ciężar
  Pomóż mi kochany

 13. Drogi Ojcze błagam Cię proszę
  Pomóż mi wysłuchaj mej prośby mojej modlitwy o którą proszę wyciągnij mnie z długów kredytowych dopomóż mi pokonać wygrzebać się z tego bałaganu nie mam pracy ani pieniędzy żeby płacić rachunki i żyć jest tak ciężko mi na mej duszy co dziennie płaczę modlę się i proszęąc Cię o wyjście z mojej nędznej sytuacji komuś z mi zdobyć grosz abym wygrzebała się z tej mojej biednej sytuacji
  O Wenanty proszę o łaskę Cudu
  Nie mam męża zmarł a tak ciężko samemu podołać i dźwigać ten ciężar
  Pomóż mi kochany

 14. Ojcze Wenanty za Twoją przyczyną proszę o pomoc. Bardzo wyraznie nad moją głową ciąży zbliżająca się na dniach moja bezdomność, ogromna bieda i smutek. Cała ta sytuacja odbija się juz na moim zdrowiu. Proszę Cię Ojcze o pomoc, o wstawiennictwo do Boga, aby ten postawił na mojej drodze ludzi, którzy mi pomogą. O pomoc finansową, abym miał za co żyć, jeść, opłacac zobowiązania. Abym uwolnił się z toksycznej relacji, od tej osoby, która mnie zdradzała, znieważa, obraża, opluwa nawet, wyzywa od psów i gorzej i która zabrała mi kilka lat z życia i cały dorobek życia, sama nie pracując lat 3, a będą c na moim utrzymaniu. Proszę o interwencję Bożą w moje życie!!! Tak bardzo proszę Ojcze Wenanty!!! AMEN!!!.

 15. Ojcze Wenanty!prosze Cie o wstawiennictwo za moje nowe przedsięwzięcie!

  Prosze pomóż mi ,bym nie zbankrutowala

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu