W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 88 komentarzy

 1. O.Wenanty dziękujemy za ożywczy ,spokojny i obfity deszcz.Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…Chwała Najświětszej Maryi Panience teraz i zawsze.Dziękujemy za twoje wstawianie się za nami.

 2. O.Wenanty serdecznie dziękujemy za deszcz,pada spokojny i obfity.Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Amen. Chwała Najświętszej Maryi Panience za łaski.Bogu Najwyższemu dzięki za miłosierdzie nad nami.

 3. O.Wenanty,dziękuję za twoją opiekę nad Agnieszką i jej dzieciątkiem w łonie.Ciąża przebiega dobrze,proszę jeszcze aby zanikły wymioty,które dokuczają jej do tej pory.

 4. Ojcze Wenanty dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za te wysłuchane moje modlitwy. Proszę o dalsze błogosławieństwo.Chwała Panu!

 5. Moja koleżanka 17 sierpnia 2018 r. w piątek po południu dowiaduje się, że jej kredyt zostaje wstrzymany – nie uiściła na czas drobnej opłaty ( sto kilkadziesiąt zł). Niestety w związku z zaniedbaniem musi od nowa starać się o kredyt – ze wszystkimi papierkami i procedurami. 20 sierpnia w poniedziałek składa ponownie wniosek i słyszy, że rozpatrzenie go potrwa do 30 dni, a deweloper poczeka tylko do końca sierpnia na wpłatę kolejnej transzy. W związku z czym decyzja o kredycie może być przyjść po czasie jaki dał deweloper… Nie wygląda to dobrze.
  Na szczęście jest Czcigodny Sługa Boży o. Wenanty i nowenna za jego wstawiennictwem. W dniu 27 sierpnia koleżanka dostaje wiadomość z banku, że jest decyzja o przyznaniu kredytu i słyszy dodatkowo, że w takim tempie jeszcze nie przyznano kredytu. 🙂
  Bogu niech będą dzięki i o. Wenantemu!

 6. Ohh Wenanty Jesteś niesamowity tak dlugo modlilam sie o trzeźwość mojego męża o jego wyjście z alkoholizmu. Odmowilam przez 9 dni nowenne w tej intencji i zaczely sie zmiany w zachowaniu meza. Zauważył ze ma problem i musi z tym walczyc to wielka łaska ze to sie wydarzyło Chwała Panu!!!!!

 7. Ojcze Wenanty dziękuje za zdane egzaminy przez Marię

 8. Ojcze Wenanty, ogromnie Ci dziękuję za cud naprawy auta. To jak to załatwiłeś jest niewiarygodne. Auta nie miałam tylko przez dwa dni. I jeszcze nagle, kiedy zaczęłam prosić w tej intencji przyjaciele przywieźli nam swoje auto do pożyczenia. Jesteśmy dużą rodziną mieszkającą obecnie na wsi. Auto jest nam niezbędne z przy pięciu córkach. Dostałam dzisiaj rano auto naprawione i do tego Nie zażądano ode mnie żadnej zapłaty. Ojcze Wanenty jestem Ci ogromnie wdzięczna za Twoją pomoc.

 9. Kochany Ojcze Wenanty, dziękuję Bogu Najwyższemu i Najświętszej Maryi za to, że dowiedziałam się o Tobie, że mogłyśmy przyjechać do Kalwarii Pacławskiej i ufam, że pomagasz nam wypraszając zdrowie i potrzebne łaski.

 10. Ojcze Wenanty dziękuję za otrzymane łaski i za to,że włosy przestały wypadać.

 11. Dziękuję za to, że do dnia dzisiejszego moja synowa donosiła zagrożoną ciążę. Proszę, żeby donosiła ciążę do końca i urodziła szczęśliwie. Proszę o Boże błogosławieństwo dla niej, jej męża i dzieciątka. Mama

 12. dziękuje za otrzymane łaski i wysłuchane modlitwy

 13. O.Wenanty ,przyjacielu ,dziėkujemy za deszcz.Ojcze nasz…Zdrowaš Mario…Chwała Ojcu…

 14. Ojcze Wenanty bardzo dziękujemy Ci za wstawiennictwo u Pana Boga i otrzymane pieniądze na nasz Ślub i Wesele i że było tak pięknie i wszystko się udało zorganizować.

 15. Ojcze Wenanty z całego serca Ci dziękuję za otrzymana łaskę za to że urzędnicy przekazali naszej instytucji większe środki finansowe na realizację prac budowlanych i instalacyjnych w Baszcie obecnie galerii wystaw w której pracuję jako osoba zajmująca się inwestycjami. Dziękuje Ci bardzo za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga, za wysłuchaną prośbę.
  Ojcze Proszę Cie pomóż mi aby w tym trzecim przetargu zgłosili się wykonawcy robót i wykonali wszystkie zaplanowane prace za te pieniądze jakie posiadamy w takim terminie aby te zadania wykonać dobrze i dobrze rozliczyć jeszcze w tym roku.
  Proszę Cię także o to aby zgłosili się wykonawcy do wykonania prac w budynku administracyjnym i galerii wystaw, aby te wszystkie planowane prace zostały dobrze wykonane za te pieniądze jakie otrzymaliśmy dzięki Twemu wstawiennictwu a także abym dobrze jeszcze w tym roku tj.2018 rozliczyła te zadania z Urzędami od których otrzymaliśmy te pieniądze.Dziękuję Ci raz jeszcze z całego serca i liczę na dalszą Twoją pomoc u Tronu Bożego.
  Niech się spełnia święta Wola Boża w moim życiu zawodowym rodzinnym, wspólnotowym i społecznym.
  Bóg zapłać Kochany Bracie.
  Bożena
  Do zobaczenia w Niebie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu