W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 67 komentarzy

 1. Ojcze Wenanty. Choć jeszcze nie otrzymałem żadnej łaski od Ciebie, ale dziękuję Ci za Twoje wybory, za to, że pomagasz tylu ludziom, że chociaż ja nic nie otrzymałem, to jednak mam wciąż nadzieję czytając te wszystkie informacje o łaskach od Boga za Twoją przyczyną i wstawiennictwem.
  Ja pozostaję w nadziei, a to choć moich zyciowych problemów nie rozwiązuje, to jednak daje wiele.

 2. O.Wenanty dziękujemy za deszcz.Ledwie wczoraj wieczorem poprosilišmy o deszcz a dziś pada.Chwała Bogu na wysokości.Dziękujemy.

 3. Ojcze Wenanty, dziękuje za Twoją opiekę i pomoc. Dziękuję za rozwiązanie spraw majątkowych i sprzedanie działki. Dziękuję Panu Bogu za Twoją osobę i za wszelkie Łaski, które nam wypraszasz. Proszę o Twoje wstawiennictwo i modlitwę do naszego Ojca w niebie o nawrócenie mojej córki.

 4. Ojcze Wenanty dziękuję za Twoje wstawiennictwo o pomoc materialną przy wykończeniu domu, jeszcze nie wszystko jest gotowe, ale otrzymaliśmy pieniądze, których
  wcale się nie spodziewaliśmy kilka dni po zakończeniu nowenny, Dziękuję. Czekam jeszcze za pracą dla męża i proszę o dalszą opiekę. Będę czekała na Twoją pomoc i modliła się .
  Dorota

 5. Dziękuję Ci, Ojcze Wenanty, za dar pracy. Módl się za mnie.

 6. Ojcze Wenanty dziękuję z całego serca za otrzymane łaski.Bogu niech będą dzięki!

 7. Ojcze Wenanty dziękuje za Twoje wstawiennictwo w moich intencjach.

 8. Ojcze Wenanty, wyprowadź z długów moja rodzinę. Bóg Ci zapłać.

 9. Zwróciłam się do Matki Bożej za wstawiennictwem Czcigodnego Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca o szybką sprzedaż samochodu, opiekę dla mnie na planowaną operację i o ocenę bardzo dobrą z obrony pracy dyplomowej dla mojej siostry. W ciągu trzech dni sprzedałam samochód, mimo trudności operacja odbyła się i przebiegła pomyślnie, a moja siostra obroniła pracę na ocenę bardzo dobrą. Dziękuję Ci Ojcze Wenanty. Będę się modlić za Twoją kanonizację. Bóg zapłać.

 10. Ojcze Wenanty potrzebuje Twej pomocy w beznadziejnej sytuacji finansowej ,prosze dopomoz mi .

 11. Dziękuję Ojcze Wenanty za przyjęcie Antoniego do wymarzonego liceum.

 12. Dziękuję Ci Ojcze Wenanty za pomoc w problemach podatkowych oraz za uratowanie nienarodzonego dziecka Uli i Przemka.

 13. w podziękowaniu za otrzymane łaski

 14. Ojcze Wenanty dziekuje za pomyslnie zakonczona sprawe sadowa, o ktora prosilam Pana Boga za Twoim wstawiennictwem.
  Marta

 15. Za wstawiennictwem Czcigodnego Sługi Wenantego dostałam prace, której szukałam przez ostatnie dwa miesiące. Wielkie Bóg Zapłać, wiem ze bez modlitwy i wstawiennictwa Ojca Wenantego nie otrzymałabym takiej oferty pracy!!!!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu