Dodaj dziękczynienie

W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

105 odpowiedzi na „Dodaj dziękczynienie

 1. Gosia mówi:

  O. Wenanty dziękuję za Twoje wstawiennictwo wraz z Matką Bożą Kalwaryjską dzięki, któremu potrzebne do zdania egzaminu łaski Ducha Świętego spłynęły w pełni. Chwała Panu za Jego miłość, hojność i dobroć.

 2. Piotr mówi:

  Ojcze Wenanty! Co tu dużo mówić? Wielkie dzięki za orędownictwo przed Bogiem, dzięki któremu została spełniona część mojej prośby zanoszonej za Twoim pośrednictwem 22 maja przy Twoim grobie. Wtedy też rozpocząłem Nowennę do Ciebie i gdy ją zakończyłem przyszła niespodziewana pozytywna decyzja! Jeszcze raz wielkie dzięki Czcigodny Sługo Boży! Niebawem będę ponownie u Ciebie w Kalwarii Pacławskiej, by Ci za to osobiście podziękować. Całe zdarzenie (mam nadzieję, że z wypełnieniem pozostałych części moich intencji) opiszę w świadectwie gdy tylko się to wszystko szczęśliwie zakończy. Niech będzie Bóg uwielbiony w swoich sługach, błogosławionych i świętych!

 3. Michal mówi:

  Prezent na urodziny.
  Wczoraj dowiedziałem się od mamy, która składała mi życzenia urodzinowe o Ojcu Wenantym. Ponieważ jako młody kierowca ciężarówki miałem problem ze znalezieniem pracy w dzień, a nie chce pracować w nocy.
  Około godziny 21.20 zaczałem nowennę. Po około 15 min otrzymałem sms, że w piatek ide do pracy w dzien…

 4. Dawid mówi:

  W podziękowaniu za szczęśliwy poród Pauliny i narodziny dziecka

 5. beata mówi:

  O. Wenanty dziekuje Ci za wstawiennictwo w rozwiazaniu sprawy mojego syna wstawiaj sie za moimi dziecmi u Boga Najwyzszego ufnie powierzam Bogu moje dzieci i ich sprawy przez Twoje wstawiennictwo.Niech bedzie Uwielbiony Bog i Maryja Zawsze Dziewica

 6. MARIKA mówi:

  Bardzo dziękuję Ci, Panie, że za wstawiennictwem o. Wenantego została zweryfikowana moja sprawa w sprawie opłat. Podpisałam błędne dane i zostały mi naliczone wysokie koszta. Sytuacja wyglądała beznadziejnie, gdyż nie było możliwości weryfikacji pomyłki, a mój podpis był dowodem na podpisane dane. Jednak urzędnicy zaskakująco wykazali się dobrą wolą i uznali moje podanie z wyjaśnieniami, co zostało podkreślone w odpowiedzi na moje pismo. Dziękuję za pomoc o. Wenanty. 🙂

 7. Grażyna mówi:

  Mnie także ksiądz Dolindo wskazał Ciebie ojcze Wenanty. Pierwsza część mojej prośby już się wypełniła.Z ufnością czekam na wypełnienie drugiej części a wtedy wszystko opiszę.Dziękuję.Niech będzie Bóg uwielbiony.

 8. MARIA mówi:

  Ojcze Wenanty dziekuje Bogu ze mogłam poznac Twoje zycie i twoje działanie.Dziekuje za Twoje wtawiennictwo w moich potrzebach.Cierpliwie czekam i wierze w TWOJA pomoc.

 9. Marta mówi:

  O. Wenanty proszę o modlitwę i pomoc abym mogła wrócić do pracy wyleczona i zdrowa aby mój Mąż mógł wyzdrowieć z zapalenia ucha i proszę o opiekę i zdrowie dla Moich Rodziców

 10. Marta mówi:

  O Wenanty proszę o opiekę i pomoc w powrocie do pracy, abym mogła się wyleczyć i wyzdrowieć oraz proszę o uzdrowienie mojego Męża oraz opiekę i pomoc dla Moich Rodziców i najblizszych

 11. Agata mówi:

  Ojcze Wenanty serdecznie dziękuję za Twoje wstawiennictwo i pomoc w załatwieniu ważnej sprawy związanej z nauką syna.Z ufnością proszę Cię o uproszenie potrzebnych łask dla mojej rodziny a szczególnie dla dzieci.
  Chwała Ojcu Synowi i Duchowi Świętemu teraz i na zawsze

 12. Maria mówi:

  Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich aniołach i swoich świętych, i w Tobie Ojcze Wenanty. Dziękuję za czas i refleksje, za Twoje wstawiennictwo ojcze Wenanty w leczeniu duszy i ciała. Dziękuję również za te osoby , dzięki którym poznałam Ciebie.

 13. Małgorzata mówi:

  Ojcze Wenanty dziękuję za wstawiennictwo i pomoc w korzystnym rozwiązaniu ważnej sprawy związanej z wykupem mieszkania. Za Twoim wstawiennictwem z ufnością powierzam Bogu moje sprawy. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

 14. Alicja mówi:

  Dziękuję, że wskazał mi ciebie ksiądz Dolindo Ruotolo i mogłam poznać twoje życie i działanie. Ufnie powierzam Bogu swoją sprawę przez twoje wstawiennictwo. Niech będzie Bóg uwielbiony.

 15. Jacek mówi:

  Dziękuje, że mogę się modlić za Twoim wstawiennictwem o. Wenanty. Niech Będzie pochwalny Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.