Sługa Boży o.Wenanty Katarzyniec, franciszkanin (OFMConv.)

W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Ojcze Wenanty serdecznie dziękuję za Twoje wstawiennictwo i pomoc w załatwieniu ważnej sprawy związanej z nauką syna.Z ufnością proszę Cię o uproszenie potrzebnych łask dla mojej rodziny a szczególnie dla dzieci.
    Chwała Ojcu Synowi i Duchowi Świętemu teraz i na zawsze

  2. Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich aniołach i swoich świętych, i w Tobie Ojcze Wenanty. Dziękuję za czas i refleksje, za Twoje wstawiennictwo ojcze Wenanty w leczeniu duszy i ciała. Dziękuję również za te osoby , dzięki którym poznałam Ciebie.

  3. Ojcze Wenanty dziękuję za wstawiennictwo i pomoc w korzystnym rozwiązaniu ważnej sprawy związanej z wykupem mieszkania. Za Twoim wstawiennictwem z ufnością powierzam Bogu moje sprawy. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

  4. Dziękuję, że wskazał mi ciebie ksiądz Dolindo Ruotolo i mogłam poznać twoje życie i działanie. Ufnie powierzam Bogu swoją sprawę przez twoje wstawiennictwo. Niech będzie Bóg uwielbiony.

  5. Dziękuje, że mogę się modlić za Twoim wstawiennictwem o. Wenanty. Niech Będzie pochwalny Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Dodaj komentarz

Zamknij Menu