Dodaj dziękczynienie

W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

102 odpowiedzi na „Dodaj dziękczynienie

 1. Agnieszka mówi:

  Ojcze Wenanty dziękuję za tygodniowy wyjazd wypoczynkowy, który otrzymała za Twoim wstawiennictwem moja rodzina. Proszę Cię o dalszą opiekę i pomoc w zdobyciu pieniędzy na urządzenie domu.

 2. Anna Greziak mówi:

  Dziękuję czcigodnemu Wenantemu, za to, ze pomógł mojej córce Teresie znaleźć mieszkanie.

 3. Magdalena mówi:

  Dziękuję Ci Ojcze Wenanty, że pomogłeś mi załatwić problemy księgowe.

 4. ula mówi:

  dziękuje Mój Boże ,ze przez zasługi Twego sługi Wenantego udzieliłes łaski dla Tomka zwalczenia wszystkich infekcji i Tobie Wenantynie za Twoje wstawiennictwo i pomoc.

 5. Gabriela mówi:

  Dziękuję za porozumienie między moimi dziećmi

 6. Maria mówi:

  Dziękujemy Ci O.Wenanty za spokojny deszcz.

 7. Maria mówi:

  Przyjacielu drogi O. Wenanty,dziękuję za Twoje wstawiennictwo za Agnieszką.Jej ciąż przebiega dobrze a wymioty po tak długim czsie wreszcie przestają męczyć.Dziękuję i proszę zaopiekuj się tą nową rodziną:Mariuszem,Agnieszką i maleństwem w jej łonie. Dopomóż w szczęšliwym porodzie.Proszę o zdrowie i łaski dla tej rodziny.

 8. Marta mówi:

  Ojcze Wenanty dziękuje za Twoje wstawiennictwo u Boga dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, otrzymałam prace dzięki Twojej opiece i Swietych oraz Matki Bożej , choć jeszcze jestem w połowie drogi proszę o pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i możliwości szybkiego podjęcia nowej pracy.Bogu niech będą dzięki.

 9. Magdalena mówi:

  Za wstawiennictwem Ojca Wenantego otrzymałam dobrą, bożą pracę, o jaka prosiłam i jakiej szukałam. Nie brakuje mi przy jego wsparciu pieniędzy na najdrobniejsze, bieżące potrzeby i mogę przez to pomagać również innym. Alleluja!

 10. Piotr mówi:

  Czcigodny Ojcze Wenanty,
  dziękuję za Twoje wstawiennictwo w moich intencjach. Każda moja aplikacja spotkała się z odzewem że strony pracodawców. Pracę w stolicy otrzymałem, w miejscu gdzie chciałem pracować i z dobrymi warunkami zatrudnienia.

 11. Lidia mówi:

  Ojcze Wenanty 22 sierpnia 2018 prosiłam o pomoc w tym ,żebym mogła założyć centralne ogrzewanie w domu nie miałam środków , ani możliwości i groziła mi kolejna 3 zima bez ciepłego ogrzewania. Dzisiaj właśnie mam podłączane ogrzewanie- co prawda pieniądze pożyczyłam ale cudem udało się dzięki Tobie. Dziękuje bardzo i będę teraz prosić o to bym mogła oddać jak najszybciej te pieniądze.
  Jestem bardzo radosna z tego i będę wszystkim dawać świadectwo aby rozszerzać Twoją Chwałę i Wspaniałomyślność.

 12. ELŻBIETA mówi:

  Dziekuje Wenanty prosilam Cie aby moj syn kupil sprawny i niedrogi samochod bez dodatkowych remontow i wkladow finansowych i zeby byl od kogos naprawde uczciwego ,szukal daleko a po jednej modlitwie do Ciebie syn kupil samochód w miejscu zamieszkania dzialasz Wenanty i wspomagasz nas dziekuje.ChwalaPanu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.