W tym miejscu możesz złożyć dziękczynienie za otrzymane łaski:

We wszystkich intencjach franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej modlą się codziennie przy jego grobie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy.

Ten post ma 67 komentarzy

 1. Kochany Ojcze Wenanty, dziękuję Bogu Najwyższemu i Najświętszej Maryi za to, że dowiedziałam się o Tobie, że mogłyśmy przyjechać do Kalwarii Pacławskiej i ufam, że pomagasz nam wypraszając zdrowie i potrzebne łaski.

 2. Ojcze Wenanty dziękuję za otrzymane łaski i za to,że włosy przestały wypadać.

 3. Dziękuję za to, że do dnia dzisiejszego moja synowa donosiła zagrożoną ciążę. Proszę, żeby donosiła ciążę do końca i urodziła szczęśliwie. Proszę o Boże błogosławieństwo dla niej, jej męża i dzieciątka. Mama

 4. dziękuje za otrzymane łaski i wysłuchane modlitwy

 5. O.Wenanty ,przyjacielu ,dziėkujemy za deszcz.Ojcze nasz…Zdrowaš Mario…Chwała Ojcu…

 6. Ojcze Wenanty bardzo dziękujemy Ci za wstawiennictwo u Pana Boga i otrzymane pieniądze na nasz Ślub i Wesele i że było tak pięknie i wszystko się udało zorganizować.

 7. Ojcze Wenanty z całego serca Ci dziękuję za otrzymana łaskę za to że urzędnicy przekazali naszej instytucji większe środki finansowe na realizację prac budowlanych i instalacyjnych w Baszcie obecnie galerii wystaw w której pracuję jako osoba zajmująca się inwestycjami. Dziękuje Ci bardzo za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga, za wysłuchaną prośbę.
  Ojcze Proszę Cie pomóż mi aby w tym trzecim przetargu zgłosili się wykonawcy robót i wykonali wszystkie zaplanowane prace za te pieniądze jakie posiadamy w takim terminie aby te zadania wykonać dobrze i dobrze rozliczyć jeszcze w tym roku.
  Proszę Cię także o to aby zgłosili się wykonawcy do wykonania prac w budynku administracyjnym i galerii wystaw, aby te wszystkie planowane prace zostały dobrze wykonane za te pieniądze jakie otrzymaliśmy dzięki Twemu wstawiennictwu a także abym dobrze jeszcze w tym roku tj.2018 rozliczyła te zadania z Urzędami od których otrzymaliśmy te pieniądze.Dziękuję Ci raz jeszcze z całego serca i liczę na dalszą Twoją pomoc u Tronu Bożego.
  Niech się spełnia święta Wola Boża w moim życiu zawodowym rodzinnym, wspólnotowym i społecznym.
  Bóg zapłać Kochany Bracie.
  Bożena
  Do zobaczenia w Niebie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zamknij Menu